Zaproszenie

Wójt Gminy Wilczyce i Gminna Biblioteka Publiczna w Wilczycach zaprasza do wzięcia udziału w konkursie pt;, Plastyka Wielkanocna''

Regulamin konkursu;

1.palmy

2.pisanki

a). palmy powinny zawierać kwitnące gałązki wierzbowe,kwiaty trzciny wodnej,barwinek,suszone zioła,kwiaty,krzewy,trawy oraz kolorowe kwiaty z bibuły i wstążki.

b) pisanki zdobione naturalnymi barwnikami (np. wywarem z łusek cebuli), jednobarwne tzn. kraszanki zdobione techniką woskową z wydrapywanym ostrym narzędziem wzorem,oklejone wycinankami lub rdzeniem sitowia i wełną.

Uwzględniając współczesne realia jury będzie oceniać także inne techniki plastyczne.

Prace konkursowe powinny posiadać dołączoną informację (imię, nazwisko, klasa, szkoła, osoby dorosłe nr.tel).

Ocena prac konkursowych dokona komisja powołana w późniejszym terminie o czym uczestnicy konkursu zostaną powiadomieni.

Termin składania prac do biblioteki upływa z dniem 30.03.2022r.

Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrodę.