Konkurs kulinarny

W dniu 26 listopada 2022 r w Centrum Kultury w Wilczycach odbył się konkurs kulinarny Kół Gospodyń Wiejskich  z terenu gminy Wilczyce pn. "Potrawy z kapusty kiszonej w tradycyjnej kuchni polskiej”. W konkursie o główną nagrodę walczyło dziewięć kół, Panie przygotowały  wspaniałe potrawy ,każda inna, smaczna. Komisja konkursowa miała nie lada wyzwanie w wyborze tej najlepszej, którą okazał się Kapuśniak staropolski przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich w Radoszkach . Wszystkie koła otrzymały Dyplomy za udział w konkursie z rąk posłanki na Sejm RP Pani Agaty Wojtyszek, Zastępczyni Dyrektora Świętokrzyskiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Anny Paluch oraz  Pana Roberta Palucha Wójta Gminy Wilczyce.

Jesteś tutaj: Start Aktualności Artykuły z 2022 Konkurs kulinarny