27-612 Wilczyce 178, tel. 15 8377472, email: gbp@wilczyce.pl

Warsztaty zajęcia wakacyjne

Gminna Biblioteka w Wilczycach zaprosiła w wakacje dzieci do udziału w warsztatach obejmujących zajęcia muzyczne, sportowe, pogłębianie wiedzy na temat zwierząt , świata, kosmosu. Nie zabrakło kreatywnych zajęć plastycznych, śpiewu i tańca. Dzieci świetnie bawiły się również podczas licznych konkursów, gier, turniejów i wyjść w plener. Warsztaty dofinansowane zostały przez Gminną Komisję Zapobiegania Problemów Alkoholowych.

Na przełomie lipca i sierpnia odbywały się zajęcia taneczne oraz zajęcia z robotyki, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dzieci.

Podczas wakacji dzieci uczestniczyły również w naszej bibliotece w zajęciach teatralno- muzycznych, podczas których przygotowywany był scenariusz obrzędu dożynkowego.

gallery1 gallery1

Jesteś tutaj: Start Aktualności Warsztaty zajęcia wakacyjne